+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
bars
4 prodejny - provozní doba tooltip
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 7, Komunardů 15
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6

Podpora Genius

Díky službě iSmoke Genius se můžete zdarma poradit s naším dýmkařským odborníkem Jakubem ohledně čehokoli, co potřebujete vědět ke koupi produktů.

Pokud jste např. úplný nováček v dýmkaření a chcete si koupit svoji první dýmku, některé se Vám líbí, ale nevíte, jestli jsou pro Vás vhodné, jestli se vám vyplatí investovat do některé dražší nebo zatím ne, co vlastně potřebujete k přípravě dýmky, proč vám nestačí rychlozápalné uhlíky, které u vás kdysi nechal kamarád atd., napište Jakubovi a on vám se vším ochotně poradí.

Nebo už jste zkušenější kuřák a netušíte, na jaký tabák a způsob nabití bude nejlepší nová korunka, která se Vám na e-shopu tak líbí? Napište Jakubovi!

Váš bratr má rád vodní dýmky, chcete mu udělat radost k narozeninám, ale vůbec nevíte co a jak? Jakub vám doporučí něco přesně na míru bratrovi.

 

jakub@black.st

 

​​

 

Pár slov o dýmkaři Jakubovi:

Moje jméno je Jakub a vodními dýmkami se zabývám již od roku 2010. I přes rozpačité začátky s vodní dýmkou Pumpkin a rychlozápalnými uhlíky, kdy v mém okolí nebyl nikdo, kdo by mi jako začátečníkovi pomohl, jsem se hlavně díky zahraničním dýmkařským osobnostem na sociálních sítích a skvělému redditu dostal až k dýmkaření, které ode mě můžete znát dnes. Pokud neznáte, můžete se podívat na můj instagram, kde sami posoudíte mou aktuální dýmkařskou úroveň - hookahcz.
Dýmkaření na současné úrovni se věnuji zhruba čtyři roky a tyto čtyři roky mě spoustu lidí naučilo spoustu nových věcí, za což jim patří obrovský dík.
Aktuálně pracuji jako dýmkař v showroomu iSmoke Embassy, kde své znalosti nadále prohlubuji a rozšiřuji. Díky tomu přicházím do kontaktu s produkty, které nabízíme, a pracuji s nimi - ať už jde o korunky, HMS nebo dýmky jako takové.