+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
bars
4 prodejny - provozní doba tooltip
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 7, Komunardů 15
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6

Něco o nás

Showroom iSmoke House v Praze

Projekt iSmoke byl založen v roce 2014 týmem nadšených dýmkařů, které spojovala nejen láska k vodní dýmce, ale také především vášeň pro tento koníček. Od samého začátku jedním z hlavních cílů iSmoku, nebylo propagovat kouření, ale rozšířit filozofii, že když už kouříte vodní dýmku, tak to dělejte s rozumem a co nejméně škodlivým způsobem. Jak již dnes jistě víte, kouření vodní dýmky může být maximálně stylová záležitost a je to svým způsobem lifestyle.

Jedna z dalších věcí, na kterých si iSmoke zakládá, je dovoz produktů. Neustále sledujeme, co je na trhu nového, jaké jsou trendy, všelijaké vymoženosti (někdy spíš vylomeniny) a snažíme se pravidelně rozšiřovat český trh o nové, a především kvalitní produkty. Náš dýmkařský tým všechny produkty testuje v každodenním provozu, ať už v práci anebo doma. Zákazník má proto záruku, že vše, co v naší nabídce najde, jsme si na vlastní kůži (plíce) otestovali a můžeme se za to zaručit.

Díky pravidelnému rozšiřování a dovážení nového sortimentu, je iSmoke jeden z mála nezávislých českých obchodů, který nepřeprodává zboží od jiných distributorů, ale dováží produkty od samotných výrobců. Jako jediný dále iSmoke nabízí otestování produktů ve vlastním showroomu, než se zákazník rozhodne věc zakoupit.

Naše nabídka je opravdu široká a snad si u nás vybere každý. Najdete u nás dýmky z kovu, ze dřeva, dýmky z mosazi, ze skla, ale také například z kamene anebo hlíny. Kromě dovezených produktů vyrábíme též produkty vlastní. Jedná se o produkty z řady iSmoke Lab. iSmoke Lab je dílčí projekt, který se zabývá výrobou doplňků s dýmkařskou tématikou. Vyrábíme korunky, trička, samolepky, náustky, světla a neustále pro vás připravujeme další nové věci.

V prosinci roku 2016 jsme poprvé uskutečnili první dýmkařský kurz. V naší nabídce najdete tři různě zaměřené kurzy a vybere si jak začátečník, tak pokročilý dýmkař. Během kurzu se účastníci seznámí s nepřeberným množstvím značek tabáků do vodní dýmky, naučí se nabíjet korunky všemi způsoby, a především zažijí opravdu nezapomenutelné chvíle v krásných prostorách našeho sídla. Jako bonus účastníci obdrží dárky a oficiální certifikát o absolvování kurzu.

 

Zde jsou nejdůležitější milníky v historii iSmoke:

2014 – založení projektu

2015 – otevření prvního obchodu v Dejvicích – všechny dobré produkty pod jednou střechou

2016 – vznik iSmoke Embassy – luxusní showroom a kulturní středisko, kde najdete všechny dostupné dýmky a raritní kousky

2016 – první dýmkařský kurz – pro začátečníky a pokročilé dýmkaře

2017 – otevření nové prodejny v Karlíně – ještě luxusnější produkty v ještě luxusnější čtvrti

2018 – otevření nové prodejny v Brně – první kamenný obchod s vodními dýmkami v Brně

2019 – otevření prodejny v srdci Prahy – iSmoke Store One kousek od Václavského náměstí, flagship prodejna

2019 – otevření prodejny v Českých Budějovicích – první prodejna s vodními dýmkami na jihu republiky

2020 – otevření prodejny v Ústí nad Labem – iSmoke jde na sever

2021 – otevření prodejny v Ostravě – krásný a velký kamenný obchod v centru města

2021 – otevření prodejny v Plzni – další kamenný obchod v centru dalšího velkého města