+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
Steamulation Baby Prime White

Steamulation Baby Prime White


Kód produktu: VDSTLPRIMW720
Skladová dostupnost: Na skladě
6490,00Kč
Cena bez daně: 5363,64Kč
 Množství:

 

 

 

Steamulation není jen další nerezová vodní dýmka. Je to dýmka, u které se snoubí nadčasový a klasický design s moderními technologiemi. Tak vzniká unikátní a fascinující Steamulation, která je v mnoha ohledech jedinečná. 

Vodní dýmka je vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli, která si udržuje svůj lesk a odolnost po celý čas. Srdce vodní dýmky tvoří patentovaný systém SteamClick 360, který umožňuje zapojit tělo k váze během jedné sekundy. Číslo 360 dále napovídá, že se celé srdce otáčí o 360°, takže při podávání hadice se dýmka dá jednoduše otočit a nemusíte rozplétat zamotané šlauchy :)

Srdce vodní dýmky Steamulation skrývá však i další tajemství. Jako jediná dýmka na světě má ventilové kuličky zasazené přímo v srdci, což zaručuje naprosto unikátní proudění vzduchu během kouření a také zcela odlišný tah od ostatních dýmek. Komora uvnitř srdce je klasická, takže se dá na jeden výfuk pročistit pohodlně celá váza. Zpětný ventil funguje díky tomu naprosto bezchybně a možná by se dalo říct, že jsme zatím lepší zpětný ventil nezkoušeli.  K downstemu se dá našroubovat difuzor, které je součástí balení.

Masivní a elegantní váza je vyrobená z křišťálového skla. Tloušťka skla dosahuje až 10 mm a celková váha se pohybuje kolem 2.5 kg. Logo a proužek, které každou vázu zdobí jsou vyrobené z platiny. Platina dodává Steamulation ještě luxusnější vzhled a dýmku ještě o něco více pozdvihuje.

K vodní dýmce si můžete zakoupit i originální náustek Konus One V2A. Jak již název napovídá je vyrobený z nerezové oceli a díky jeho konickému zakončení se dá šikovně odložit do konektoru na srdci vodní dýmky, kde je umístěn zpětný ventil. Aby Vaše Steamulation byla kompletní, neváhejte a náustek si k ní přidejte, jelikož tak využijete její funkčnost na 100 % a vynikne její čistá krása, kterou oplývá do posledního detailu. 

Model Baby Prime se líší od řady Classic nejen svoji výškou, ale také podporou zachytávače melasy a inovativním difuzorem, který nabízí několik nastavení tahu.

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 45 cm
Počet konektorů 2
Max. počet konektorů 2
Hadice ne
Korunka ne
Kleště ne
heureka
name Vodní dýmka Steamulation Baby Prime White