+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
SoftSmoke Lite

SoftSmoke Lite


Kód produktu: VDSOFTSMLITE420
Skladová dostupnost: Vyprodáno
2290,00Kč
Cena bez daně: 1892,56Kč
Dostupné varianty:

* Váza za výhodnou cenu:
Oznámení, je-li k dispozici
Send

 

Vodní dýmka SoftSmoke Lite je aktuálně nejlevnější vodní dýmka z oceli na trhu. Je zároveň dobrá? Ano, rozhodně, zjistili jsme to hned na první potah.

Firma SoftSmoke je skupinou petrohradských dýmkařů, kteří se zaměřují na výrobu cenově dostupných vodních dýmek z nerezové oceli typu AISI304. Nás ale nejvíc zaujal model Lite, který je designově maximálně jednoduchý, ale výkonem se neliší od dýmek dražší kategorie.

Dýmka se skládá ze srdce z vysoceodolného plastu, nerezové trubky, která tvoří tělo, trnu na korunku, kvalitního tácku, downstemu s plastovým difuzorem, který se dá odšroubovat, konektorem na hadici na závit a zpětným ventilem s plastovou kuličkou. Zpětný ventil funguje naprosto skvěle, dým ve váze tak vyfouknete opravdu na jeden výdech.

Bez difuzoru nás dýmka baví více, ale milovnici tichých dýmek a lehčího tahu ho určitě ocení také. Dýmka jde úplně celá krásně rozložit, což se hodí jak na mytí, tak i na cestování.

Jednoduché řešení stemu dává možnost při troše šikovnosti nebo když máte talentované známé udělat dřevěné pouzdro, které ze SoftSmoku udělá krásnou dýmku typu Hardwood Mini.

Nejlepší je však cena. Za 2290 Kč máte skvělou dýmku, která vydrží, jelikož životnost ocelových vodních dýmek je téměř neomezená. Stačí jen dokoupit vázu, silikonovou hadici a korunku a máte tak funkční a bytelnou dýmku na léta.

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 50 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ne, v balení je ocelový náustek
Váza ne
Korunka ne
Těsnění ano
Kleště ne