+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
Ocean Hookah Kaif S Steel White Chrome
Ocean Hookah Kaif S Steel White Chrome Ocean Hookah Kaif S Steel White Chrome Ocean Hookah Kaif S Steel White Chrome Ocean Hookah Kaif S Steel White Chrome

Ocean Hookah Kaif S Steel White Chrome


Kód produktu: VDOCEKAIFSWECE421
Skladová dostupnost: Na skladě
4490,00Kč
Cena bez daně: 3710,74Kč
 Množství:

 

Ocean Hookah určitě znáte, jejich ocelové krásky v německém stylu doplněné o bohémskou vázu patří mezi největší skvosty, které na trhu s vodními dýmkami můžete najít. Nový model Kaif (rusky pohoda) ale překvapil i nás, jelikož představuje spojení německé dokonalosti a ruské tradice, což na trhu ještě nebylo.

Kaifu dominuje masivní ocelové tělo z nádherně zpracovaného polymeru imitujícího pryskyřici, z nějž je vyroben i velký náustek. Kvalitou zpracování tělo i náustek mohou klidně konkurovat modelům Hybrid od UNION Hookah. Dýmka má opravdu široký tácek, který hned pod sebou skrývá netypický zpětný ventil, jak je to vyřešeno např. u populární dýmky Voodoo Smoke Down, kde při vyfukování jde kouř jakoby z tácku dolů.

Všechny kovové části jsou vyráběny z nerezové oceli typu V2A v Německu. Tělo vodní dýmky se dá celé rozebrat na části, které jsou dokonale zpracované. Oceníte konektor na hadici, který je dělaný na zábrus, takže do těla dokonale padne. Součástí balení je samozřejmě i hadice SoftTouch.

Downstem je opatřen difuzorem, který se dá odšroubovat, avšak díky němu má dýmka naprosto vyvážený a božský tah.

Dýmka je dodávána i s vázou, což by mohlo její cenu navýšit ještě více, avšak opak je pravdou, tento krásný set vás vyjde jen na 4490 Kč. Takovou už třešničkou na dortu budou kleště Ocean Hookah, které najdete v balení, dále pak krásná a pohodlná cestovní taška, kam se vejde dýmka i všechny její součásti.

Ocean Hookah je masivní, perfektně zpracovaná vodní dýmka, která je jednoduše dokonalá. Netradiční ventil, velkorysý obsah balení, nádherný náustek a celkově design - věříme, že toto bude rozhodně jeden z diamantů z naší nabídky dýmek.

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 39 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ano, s náustkem v designu těla
Váza ano
Korunka ne
Kleště ano
Bonus cestovní taška k dýmce
Další od stejného výrobce
Nejprodávanější