+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
Ferro Classica

Ferro Classica


Kód produktu: VDFERCLASS320
Skladová dostupnost: Vyprodáno
6890,00Kč
Cena bez daně: 5694,21Kč
Dostupné varianty:

* Váza iSmoke Bohemia za akční cenu:Oznámení, je-li k dispozici
Send

 

 

Ano, snažíme se sledovat trh vodních dýmek a mít v merku všechny nové výrobce, produkty apod. Nicméně trh už je dnes tak obrovský, že nestíháme dovážet všechno, co nás zaujme... O značce Ferro jsme samozřejmě věděli už dlouho, ale pořád jsme se k dovozu nedostávali. Teď už víme, že to byla obrovská chyba!

Značka Ferro existuje od r. 2015, ale na rozdíl od většiny ruských dýmek není tento produkt určen přímo široké veřejnosti, jedná se totiž o precizně zpracovanou vodní dýmku, jejíž kvalitu ocení především profesionálové. Její dnešní podoba je výsledkem několikaleté práce na zlepšení každého komponentu. Několikrát se měnil vzhled tácku a design a funkčnost zpětného ventilu a styl úpravy materiálu – leštění oceli. Právě proto tato snaha výrobců přivedla tuto krásku do nejznámějších ruských síťových loungů, např. Hookah Place, Hookah Box, Čajchona číslo 1. apod.

Ferro aktuálně nabízí dva modely: One a Classica

Model Classica zaujme především hezkým mosazným prstenem uprostřed, který spojuje dvě části stemu a chrání závit před deformacemi a poškozením. Tácek má schválně zahnutý okraj, aby se při pádu nepoškodil. Je leštěný, aby uhlíky neměli tendenci klouzat ke středu. Každý závit a spoj dýmky má mikrozachytávače melasy, které dokážou odchytit alespoň půlku tabáku, aby se nedostal do vázy. Zpětný ventil je vyřešen plastovou kuličkou schovanou v srdci, která nezapadne, i když nebudete dýmku pravidelně rozebírat a čistit.

I vnitřní část stemu je leštěná, což zabraňuje zachytávání melasy ve stěnách a daleko lépe se tedy i čistí. Takovou vymoženost jsme nezaznamenali zatím u žádné jiné dýmky.

Jako každá kvalitní dýmka, má samozřejmě i Ferro konektor na hadici na zábrus.

Model One se liší od svého klasického brášky designem střední části stemu a regulovatelným difuzorem, který mění tah dýmky jednoduchým posouváním difuzoru nahoru a dolu.

Tuto vodní dýmku můžete použít samozřejmě s jakoukoli vázou, nejlépe podle nás ale vypadá s modelem Swan Lake.

 

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 60 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ne
Korunka ne
Kleště ne
heureka
name Vodní dýmka Ferro Classica