+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
Nanosmoke Cube LED
Nanosmoke Cube LED Nanosmoke Cube LED

Nanosmoke Cube LED


Kód produktu: VDNANCUBLED1220
Skladová dostupnost: Na cestě
2890,00Kč
Cena bez daně: 2388,43Kč
Oznámení, je-li k dispozici
Send

 

 

Nanosmoke Cube LED je novější verze oblíbené vodní dýmky Nanosmoke Cube. Dýmka má speciální otvor pro LED světlo, díky které ovocné koktejly v Cubu budou vypadat ještě lépe. Dýmku dodaváme s kvalitním světlem iSmoke Lab. Baterky pro LED světlo typu AAA nejsou součástí balení.

 

Futuristická ruská dýmka Nanosmoke Cube byla představena v roce 2015.

Jako jedna z mála je tato vodní dýmka vyrobena z plexiskla, které je lehké, dobře se čistí a nežloutne. Díky její lehkosti a skladnosti se opravdu dobře přenáší. Skladnost této dýmky je její největší předností, jelikož ji můžete vzít v podstatě kamkoliv. Do dýmky se navíc vejde i příslušenství, takže ušetří místo ve vaší cestovní tašce. 

Model Cube nabízí hned několik zajímavých funkčních řešení. Korunka z tvrdého a kvalitního silikonu je perfektně kompatibilní s téměř všemi násadami (např. Kaloud Lotus, Oduman Ignis anebo Heat Keeper). Ačkoliv je korunka přímo spojená s downstemem, tak se nepřehřívá, jelikož je v podstatě ponořená ve vodě. Krátký ale funkční downstem je navíc opatřen difuzérem, takže tah je lehký a plynulý.

Foto: Jakub Keller, Instagram

Dalším zajímavým prvkem na dýmce je samotný zpětný ventil. Ten tvoří v podstatě silikonová blána, která leží na otvoru a při vyfouknutí se nadzvedne a můžete tak pohodlně dýmku profouknout. Ani při větším snažení korunku nevytopíte, takže jednoduchost zpracování se zde rozhodně vyplatila.

Hadici k dýmce připojíte za pomocí klasického silikonového těsnění, které jednoduše vložíte do otvoru, který má dýmka na straně. Díky oddělené komoře voda v hadici nehrozí, což oceníte i při delším kouření.

Vodní dýmka Nanosmoke, která zaujme především svým designem je vhodná na jakékoliv použití. Díky poměrně širokému otvoru pod místem, kde se vkládá korunka je možné do dýmky aranžovat ovoce, led anebo květiny. Ať už jí položíte na stůl ve vašem obýváku anebo jí vezmete na cestu kolem světa, její výkon vás mile překvapí. Navíc je to asi ta nejlepší „postelová dýmka“, kterou jsme zatím vyzkoušeli :)

 

 

Obsah balení: tělo, silikonová korunka Nanosmoke, konektor pro ovocné a klasické korunky, LED světlo a těsnění pro hadici. Doporučujeme dokoupit hadici.


Ilustrační video, ukázka funkčnosti. Verze Cube neobsahuje HMS ani hadici.