+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
El Nefes Colonial Sultan, 2. jakost

El Nefes Colonial Sultan, 2. jakost


Kód produktu: VDENCOL720
Skladová dostupnost: Na skladě
4890,00Kč 3690,00Kč
Cena bez daně: 3049,59Kč
 Množství:

Dýmka má trn na korunku lehce nakřívo. Nemá vliv na funkčnost ani záruku.

Orient. Vodní dýmky se zde kouřili celá staletí dávno před tím, než se vůbec objevil nějaký Aladin, či Top Mark. Tradiční vodní dýmky zažívají renesanci a jen málo výrobců nabízí takovou kvalitu jako El Nefes. Dýmky z mosazi, ručně dělané v srdci Turecka, s nádhernými rytinami po celém povrchu a při správné údržbě s výdrží klidně 20 let? To je vizitka El Nefes.

Model Pasha se dodává s Bohemian Glass vázou (vázy vyráběné v České republice jsou celosvětově uznávané jako jedny z nejlepších pro vodní dýmky jakéhokoliv typu), která je svou kvalitou a množstvím barevných provedení zdaleka tím nejlepším řešením. Tácek je nasazovací, plochý. Tělo mosazné s rytinami, downstem z mědi. Dodává se s příslušnými těsněními s tradiční hliněnou korunkou, avšak bez hadice.

Model Sultan je pomyslná vlajková loď El Nefes. Nádherná mosazná dýmka s táckem, který se jali kopírovat výrobci po celém světě, tak moc je ojedinělý a umně vyrobený. S výškou 80 cm už se vyplatí váza s širší podstavou, navíc je opravdu těžká, klidně s ní můžete i zatloukat hřebíky, odolná je na to dost. Tělo mosazné s rytinami, downstem z mědi. Dodává se s příslušnými těsněními s tradiční hliněnou korunkou, avšak bez hadice.

Jelikož jsou tyto dýmky ručně vyrobené, mohou obsahovat drobné i větší nedostatky. Mezi drobné řadíme oděrky nebo občas nedokončenou rytinu. Objevují se i větší neduhy, jako křivý downstem či velmi úzký port na hadici. My v iSmoke pro vás vybíráme jen ty nejlepší kousky a vší silou se snažíme těmto vyhýbat těm ošizeným.

Mosazné dýmky si žádají specifickou údržbu, vrátí vám to však stonásobně. Nejlepší je jednou do měsíce dýmku přetřít hadříkem s naneseným prostředkem na čištění mosazi či mědi. Tyto dýmky časem získávají patinu a barva bledne, proto je tak důležité se o ni starat. Když se starat budete, vydrží s vámi desítky let.

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 53 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ne
Korunka ne
Kleště ne
heureka
name El Nefes Colonial Sultan, černá váza - české sklo