+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
BoDo Hookah Pink

BoDo Hookah Pink


Kód produktu: VDBODO720
Skladová dostupnost: Na skladě
4990,00Kč
Cena bez daně: 4123,97Kč
Dostupné varianty:

* Váza iSmoke Bohemia za akční cenu: Množství:

 

BoDo Hookah. Další ze zajímavých dýmek, kde se za strohým vzhledem skrývají netypické funkce. Další z dýmek, které jsme dovezli už dávno, ale na web se dostaly až později, protože každá várka byla vykoupena dýmkařskými podníky nebo fanoušky novinek ze světa dýmek. Stačilo vzít várku větší a už je konečně můžeme nabídnout na našem eshopu a v iSmoke Storech.

Lidi z BoDa nejsou úplně nováčci. Odborníci dýmkařského trhu je znají jako moskevskou franchisu dnes už neexistující dýmky Shapes Design. Tým dýmkařů z BoDa ale vždy toužil po vlastní výrobě a dýmkách klasičtějšího vzhledu než takzvané medúzy.

Hlavní ideou BoDa je samozřejmě netradiční ventil, který je zabudován v srdci dýmky, ale kouř jde po celému stemu a vychází z otvorů v krytu těla. Tělo připomíná ruský kulomet a celkový nápad po BoDu okopírovala např. známá německá firma Kaya. Nicméně originál je zajímavý především kvalitou zpracování, jelikož se jedná o odolnou nerezovou ocel AISI 304. Hliníkový kryt je eloxovaný, plastové části jako např. srdce dýmky jsou tradičně z odolného polymeru. Dýmka se také může pochlubit kvalitním nastavitelným difuzorem s otvorem dole, aby nedocházelo k jeho znečištění, hezkým náustkem v barvě těla s ocelovou koncovkou, která zabraňuje olupování náustku na konci. Samozřejmostí je magnetický konektor na hadici.

Dýmka je zabalená do pohodlné a odolné papírové krabice, která se hodí na přenášení. Bodo je hodně fajn produkt z kategorie "instagramových" dýmek, kde za adekvátní peníze zákazník dostává skvělý zážitek spolu s wow efektem.

 

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 55 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ano, kompletní sada s ocelovým náustkem, SoftTouch
Váza ne
Korunka ne
Kleště ne