+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
Ash Wood Electro AllSteelWood Storm Grey

Ash Wood Electro AllSteelWood Storm Grey


Kód produktu: VDASHSGASW321
Skladová dostupnost: Na skladě
6190,00Kč
Cena bez daně: 5115,70Kč
Dostupné varianty:

* Váza za výhodnou cenu:
 Množství:

 

 

Nových značek dýmek je v Rusku každý měsíc alespoň desítka, ale jen některé z nich stojí dle našeho názoru za vaši pozornost. S Ashwoodem jsme v kontaktu už od jejich vůbec první várky, z níž jsme měli několik kusů na interní iSmoke test. Ne úplně každý výrobce je ochoten poslouchat kritiku a něco měnit, avšak zrovna Ashwoodu na doporučeních a připomínkách lidí záleželo. Po vychytání všech drobností se stala z Ashwoodu dýmka, která může konkurovat legendárnímu Hardwoodu, který v dnešní době už není bohužel tak legendární.

 

Ashwood má komplet ruční výrobu. Ocelové součástky i dřevo se připravuje samozřejmě na strojích, nicméně není to velká sériová výroba a každý díl prochází detailní kontrolou kluky z Ashwood. Ve výrobě se používá jasanový masív a pro dýmky již standardní nerezová ocel AISI 304.

 

Ashwood se liší např. od Hardwoodu větší péčí o dřevo, které prochází několika procesy lakování. Nemusíte se takto bát, že začne dřevo degradovat kvůli vlhkosti. Připojení hadice je u Ashwoodu vyřešeno zábrusovým konektorem, trn korunky podporuje zachytávač melasy od Ashwood, který bude v nabídce iSmoku později. Dýmka má perfektně fungující difuzor. Zaujme také zpětný ventil, který je vyřešen stejným způsobem jako u Pandy, když se při vyfukování kouře ventil lehce nadzvedne.

 

Dřív výrobce nabízel jen 3 modelové řady: Stan Mini (56cm vysoká dřevěná dýmka s ocelovým středem), Stan (63cm vysoká dřevěná dýmka s ocelovým středem) a Stab (57cm vysoká ocelová dýmka se středem ze stabilizovaného dřeva). V roce 2020 uvédl na trh hned dva nové: cenově dostupnější Haze a edici Electro s nádherným dřevěným tělem zpracovaným elektrickým proudem a několika vrstvami barvy a laku.

 

Dýmky Ashwood se těší velkému zájmu už i kvůli své skvělé ceně, ještě nikdy tak funkčně a materiálově propracovaná dýmka nebyla k dispozici za tak skvělou cenu. Doporučujeme.

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 53 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ano, SoftTouch, ocelový náustek
Váza ne
Korunka ne
Kleště ne
heureka
name Vodní dýmka Ash Wood Electro