+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
Alpha Hookah X White Cosmo (Snow White)

Alpha Hookah X White Cosmo (Snow White)


Kód produktu: VDALPMODEX1220
Skladová dostupnost: Na skladě
5490,00Kč
Cena bez daně: 4537,19Kč
Dostupné varianty:

* Grooshka k Alphe: Množství:

 

 

Alpha Hookah X. Nejžádanější dýmka roku 2018, kterou jsme dovezli třikrát, ale ani jednou se nestihla dostat na naše stránky. Ještě se nám s žádným produktem nestalo, že by celá várka byla rozprodána ještě před naskladněním. Pokaždé jsme museli navyšovat počet objednaných kusů, ale i tak se vyprodaly. Nakonec jsme dokázali odhadnout počet, který uspokojí poptávku a už je celá várka na našem webu. I když vlastně ne, půlka se už prodala.

O co se vlastně jedná?

Malá a velice skladná vodní dýmka s velmi netypickým zpětným ventilem, umístěném po obvodu těla, Dala by se velikostně přirovnat k MIG Tradi, proto bude vaší nezaměnitelnou společnicí na cestách, i když to oficiálně cestovní dýmka není.  Skládá se z 18 cm dlouhého downstemu a 16 cm těla, je kompletně rozebíratelná a perfektně se čistí. Každý kus se dodává s nastavitelným difuzorem, který nikdy neztratíte, jelikož pokud ho zrovna nechcete použít, stačí ho našroubovat obráceně na downstem.

Hadice má magnetický konektor a navíc tato vylepšená verze Alpha Hookah má upravenou koncovku náustku, která je vyřešena ocelovým koncem, aby neoprýskávala barva. Dýmka má hliníkový tácek, což je v dnešní době spíš fajn oldschool, tácek je robustní a vydrží všechno.

Celá vnitřní část je z nerezové oceli, srdce je z polyacetalu. Nejlépe tato dýmka vynikne na iSmoke Bohemia vázách, skvěle vypadá na vázách Bajkalu a Swan Lake od Hookah Mafia, ale můžete ji použít i s levnější hruškou. Dodává se v kvalitním kartonovém kufříku.

Na každou várku čekáme několik měsíců, tak neváhejte!

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 34 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ocelový náustek, magnetický konektor, SoftTouch hadice
Bonus difuzor
Váza ne
Korunka ne
Kleště ne
heureka
name Vodní dýmka Alpha Hookah X White Cosmo
Další od stejného výrobce
Nejprodávanější