+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
bars
8 prodejen - provozní doba tooltip
  • Praha 1, V Jámě 4
  • Praha 8, Křižíkova 66
  • Praha 6, Evropská 53
  • Brno, Husova 6
  • České Budějovice,
    Hroznová 16
  • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
  • Ostrava, Českobratrská 1276/9
  • Plzeň, Resslova 15
AGACH 2020 Jilm Emerald (výprodej)
AGACH 2020 Jilm Emerald (výprodej) AGACH 2020 Jilm Emerald (výprodej) AGACH 2020 Jilm Emerald (výprodej) AGACH 2020 Jilm Emerald (výprodej)

AGACH 2020 Jilm Emerald (výprodej)

AGACH Kazan
Kód produktu: VDAGACH720
Skladová dostupnost: Vyprodáno
5190,00Kč 4690,00Kč
Cena bez daně: 3876,03Kč
Dostupné varianty:

* Váza iSmoke Bohemia za akční cenu:Oznámení, je-li k dispozici
Send

 

AGACH Hookah. Již nějakou dobu oblíbená značka z ruské Kazaně, která vznikla díky tomu, že se několik kamarádů rozhodlo vyrobit dýmku, která by konečně splňovala jejich očekávání. Jelikož je Kazaň město, kde v podstatě vzniklo moderní ruské dýmkaření, tak nároky byly opravdu velké. I kazaňský granát má původ právě v Kazani. 

AGACH se vždy považoval za dýmku spíše lowcost segmentu a to do roku 2020, když se ve firmě změnil výrobní ředitel a dýmka prošla spoustou změn, které začínají už od balení. iSmoke Vám jako jediný e-shop v Evropě umožňuje pořídit si tuto spolehlivou a cenově pořád dostupnou dýmku domů anebo do Vašeho podniku.

Nový AGACH 2020 překvapí už při vybalování. Neuvěřitelně stylová dřevěná krabice nabízí doslova stavebnici pro dospělé. Spousta dílů a samozřejmě schéma, jak na to, takže se na to pořádně podívat a můžeme začít. Každý díl je hezky uchycen speciálními držátky, je opravdu radost tuto dýmku montovat. V balení je nově hadice, hezký ocelový náustek, pružinka na hadici a difuzor, ale to ještě nejsou všechny změny.

Dřív se vyráběl AGACH z modřínu, nyni spádá do levnější série a ta hezčí nabízí ještě odolnější jilm. Dřevo je chráněno několika vrstvami laku, tudíž se o něj u mytí nemusíte bát. 

Nový tácek už je elegantní a nepřipomíná misku pro psa, je vyroben z nerezové oceli a konečně se na tělo nepokládá, ale je napevno, dotáhnete ho trnem na korunku. Zpětný ventil je zapuštěný mezi nerezovým srdcem dýmky a tělem. Zpětný ventil je velice rychlý a jednoduše tak vyfouknete dým z vázy na jeden výdech.

Je hrozně fajn vidět, jak výrobce myslí na dýmkaře, ať se to týče balení nebo úplných drobností. Abyste neměli strach, že se vám ztratí kuličky ze srdce dýmky během mytí, nechal výrobce v balení ještě 6 náhradních.

S difuzorem má AGACH komplet jiný tah, než měl dřív. A tady opět láska k detailům - difuzor je oboustranný, to znamená, že když si chcete užít klasického tahu, stačí ho zašroubovat opačnou stranou, aby se nikde neztratil. Celoocelový náustek opakuje design těla a je pohodlný do ruky. Nakonec konektor má magnet a parádně drží v srdci dýmky.

A opět ta láska k detailům. Trn na korunku Stairs má několik úrovní a průměrů a bude tak na něj pasovat opravda jakákoliv korunka.

AGACH je hodně praktická a spolehlivá dýmka, která nezklame. Pokud jste s ní ještě neměli tu čest, teď je na to nejlepší doba.

 

 

Parametry dýmky

Výška vodní dýmky 55 cm
Počet konektorů 1
Max. počet konektorů 1
Hadice ano, kompletní sada s ocelovým náustkem, SoftTouch
Váza ne
Korunka ne
Kleště ne


Parametry dýmky
Výška vodní dýmky 55 cm
Materiál těla nerezová ocel
Materiál vnější části těla dřevo
Materiál srdce nerezová ocel
Barva těla zelená
Počet konektorů 1
Hadice ano, silikonová SoftTouch
Náustek ano, ocelový
Váza ne
Spojení těla s vázou těsnění
Korunka ne
Kleště ne
Bonus dřevěný kufřík
Nejprodávanější