+420 800 040 389 PO - PÁ 11 - 20
Čeština English Pусский
8 prodejen - provozní doba
 • Praha 1, V Jámě 4
 • Praha 8, Křižíkova 66
 • Praha 6, Evropská 53
 • Brno, Husova 6
 • České Budějovice,
  Hroznová 16
 • Ústí nad Labem, Masarykova 1573/87
 • Ostrava, Českobratrská 1276/9
 • Plzeň, Resslova 15
Upgrade Form Standard

Upgrade Form Standard


Kód produktu: KORUPGSTAND121
Skladová dostupnost: Na skladě
419,00Kč
Cena bez daně: 346,28Kč
 Množství:

 

Nejprodávanější a nejoblíbenější korunka z naší nabídky vůbec. Pozor na padělky, iSmoke je jediným oficiálním distributorem Upgrade Form pro Evropu.

 

iSmoke opět přichází s novinkou na českém trhu, dovezli jsme pro vás korunky Upgrade Form! Jedná se o momentálně nejpopulárnější a nejznámější korunky mezi profesionály v Rusku.

 

Pro přehlednost uvádíme 6 důvodů, proč jsme je chtěli na českém trhu:

 1. Jedná se o netypickou fajánsovo-majolikovou keramiku, zvolený unikátní materiál je ideální řešení pro rovnoměrné proudění tepla v korunce a nejlepší zahřívání tabáku
 2. Mají poměrně tlusté stěny a dobrou výměnu tepla, proto se tabák kouří dobře a nepřipaluje se ke keramickému povrchu
 3. Díky dobře vymyšlenému tvaru, hloubce a šířce dopřávají kuřákovi dlouhé a snadné kouření
 4. Perfektní množství děr v korunce zaručuje lehký tah
 5. Okraje korunky jsou speciálně rozšířené pro lepší uchycení alobalu
 6. Matová bílá korunka má unikátní design, vypadá stylově, a proto je mezi znalci moc populární

 
První korunky Upgrade Form byly vyrobeny v roce 2012 petrohradským mistrem Alexandrem Vavilovem, který měl bohaté zkušenosti v oboru práce s keramikou a proto dokázal vytvořit korunky ideálního tvaru, do kterých se mnoho dýmkařů ihned zamilovalo. V roce 2013 jako doplněk ke standardním korunkám vyvinuli i Upgrade Form Phunnel, který je dnes nejpopulárnějším phunnelem na ruském trhu. V současnosti jsou v Rusku korunky Upgrade Form oblíbené jak v podnicích tak i "domácími dýmkaři". iSmoke vám dává možnost poprvé vyzkoušet tento legendární produkt v Čechách.

 

 

Charakteristiky korunek:

 

 • Materiál fajánsovo-majoliková hmota, kterou výrobce zvolil pro dosažení optimálního zahřívání tabáku a jeho maximální výdrž. Korunky jsou velice robustní, mají dlouhou životnost a bez problému vydrží změnu teplot, po výpalu má tento druh hlíny netypickou bílou barvu, což jim dodává hezký a stylový vzhled.
 • Výměna tepla – spočívá v kvalitním ohřívání tabáku po celou dobu kouření, dokonce i menší korunka Upgrade Form dokáže vydržet až 1 a půl hodiny kouření, což je pro korunku z keramiky moc dobrý výsledek. Tyto korunky jsou kompatibilní pro násady na uhlíky, jako je Kaloud Lotus, CWP HeatKeeper, Oduman Ignis apod., přestože nemají speciální drážku.
 • Kapacita – co se týče objemu, do těchto korunek se vejde od 12 do 20 g tabáku. Máte podle výrobce dvě nejlepší možnosti nabití: fluffy pack, který vám zajistí krásný požitek z dýmky pro 1 až 2 osoby, a dense pack, což je skvělé řešení pro společnost 3-4 lidí. 
 • Tvar – jsou hluboké, velmi rovnoměrně distribuují teplo z uhlíků, díky čemuž se tabák kouří snadno, příjemně a dlouho. Pro nejlepší tah udělal výrobce v menší korunce 6 děr, a ve velké 7. Menší korunka má díry s průměrem 3mm, větší 5mm. 
 • Rozměry – jsou různé. Momentálně Upgrade Form nabízí velkou a menší standardní korunku a střední phunnel. Malá je perfektní pro krátké a středně dlouhé kouření, velká pro dlouhé a velkou společnost.

 

Rozměry:

Upgrade Form Big: výška 100mm, vnější průměr 88mm, vnitřní 75mm, hloubka 15mm
Upgrade Form Standard: výška 85mm, vnější průměr 73mm, vnitřní 60mm, hloubka 20mm
Upgrade Form Phunnel: výška 100mm, vnější průměr 88mm, vnitřní 75mm, hloubka 17mm, průměr komínku 11mm

heureka
name Korunka pro vodní dýmku Upgrade Form Standard
Nejprodávanější